KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996103

nr 999 6103

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Akvarell, Maria Boczewska (f. 1940), Söders höjder, signerad, 59x75

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2015
kl 18:21:36

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska